UMUM

Direktori Kakitangan

Pejabat Pegawai Daerah

No
Nama/Jawatan
1
Zamrud bin Yahya
Pegawai Daerah
2
Megawati Binti Rahmat
Setiausaha Pejabat

Bahagian Khidmat Pengurusan

No
Nama/Jawatan
1
Norashikin Binti Muhamad Rasidi
Penolong Pegawai Daerah

Unit Pentadbiran & Kewangan

No
Nama/Jawatan
1
Maimon Binti Hj. Md Lajim
Penolong Pegawai Tadbir
2
Muhammad Faris Bin Se Ameer Ali
Penolong Akauntan
3
Nazar Azmi Bin Abdul
Pembantu Tadbir (Kewangan)
4
Nor Azira Binti Md Ghazali
Pembantu Tadbir (P/O)
5
Suriaty Binti Laziz
Pembantu Tadbir (P/O)
6
Razif Bin Ismail
Pembantu Tadbir (P/O)
7
Sarena Binti Sahamat
Pembantu Tadbir (P/O)
8
Nur Hafizah Binti Sabri
Pembantu Tadbir (P/O)
9
Muhammad Farid Bin Majid
Pembantu Tadbir (P/O)
10
Norzatul Iffa Binti Rahim
Pegawai Khidmat Pelanggan
11
Norazila Binti Ismail
Pembantu Tadbir (P/O)
12
Muhammad Azizi Bin Jamingan
Pembantu Tadbir (Kewangan)
13
Muhammad Fauzi Bin Katan
Pembantu Tadbir (P/O)
14
Adam Bin Baba
Pembantu Am Pejabat
15
Muhammad Syahir Bin Yasmir
Pemandu Kenderaan
16
Azman Bin Mohd
Pemandu Kenderaan
17
Mohd Haniazali Bin Mahat
Pemandu Kenderaan
18
Muhammad Izham Bin Ibrahim
Pemandu Kenderaan
19
Baharudin Bin Ismail
Pengawal Keselamatan
20
Lukman Bin Yahya
Pembantu Operasi
21
Salleh Bin Mahadi
Pembantu Operasi
22
Zaziber Bin Kasim
Pembantu Operasi
23
KOSONG
Pembantu Awam Kontrak
24
Kosong
Pembantu Awam

Unit Majlis & Keraian

No
Nama/Jawatan
1
Hairilanuar Bin Hamid
Penolong Pegawai Tadbir (Kontrak)
2
Noor Ailiza Binti Mohd Noor
Pembantu Tadbir (P/O)
3
Lukman Hakim Bin Mahzalan
Pembantu Tadbir (P/O)
4
Khairudin Bin Mohd Sah
Pembantu Tadbir (P/O)
5
Putri Ainaa Hazifa Binti Ahmad
Pembantu Tadbir (P/O) Kontrak

Unit Teknologi Maklumat

No
Nama/Jawatan
1
Faizul Izudin Bin Razali
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
2
Zaharah Binti Ismail
Juruteknik Komputer
3
Muhammad Noor Hakim Maula Bin Mohd Ghazi
Juruteknik Komputer (PSH)

Bahagian Pembangunan Daerah

No
Nama/Jawatan
1
Mohd Isa Bin Othman
Ketua Penolong Pegawai Daerah

Unit Pembangunan Fizikal

No
Nama/Jawatan
1
Mawarni Binti Abdullah
Penolong Pegawai Daerah
2
Marriani Binti Ahmad
Penolong Jurutera Kanan
3
KOSONG
Penolong Jurutera
4
Chandaran A/L Palaniapan
Penolong Jurutera
5
Nor Azlina Binti Zahari
Penolong Jurutera
6
Edlin Bin Yunos
Penolong Jurutera
7
Mohd Yusri Amir Bin Kamarudin
Penolong Jurutera
8
Norhidayah Binti Zakaria
Penolong Jurutera
9
Samsiah Binti Alias
Pembantu Tadbir (P/O)
10
Khairahtul Aishah Binti Md Yasin
Pelukis Pelan
11
Arifuddin Bin Razak
Pembantu Tadbir (Kewangan)
12
Norme Bin Mansor
Pembantu Tadbir (P/O)
13
Zabani Bin Husin
Pembantu Operasi
14
Nordin Bin Abu Bakar
Pembantu Operasi

Unit Pembangunan Masyarakat

No
Nama/Jawatan
1
Siti Aisyah Binti Haron
Penolong Pegawai Daerah
2
Zulkifli Bin Mohd Tahir
Penghulu DUN Merlimau
3
Shamsuddin Bin Bakhid
Penghulu Dun Bemban
4
Jezlee Bin Pit
Penghulu DUN Rim
5
Nor Azmi Bin Mahmood
Penghulu DUN Serkam
6
Arif Bin Umar
Penghulu DUN Sg. Rambai
7
Mohd Yusof Bin Botak
Penghulu DUN Asahan
8
Siti Hajar Binti Ismail
Pembantu Tadbir (P/O)
9
Nor Aziah Binti A.Aziz
Pembantu Tadbir (P/O)
10
Marfizi Bin Mansor
Pembantu Tadbir (P/O)
11
Shalini A/P Munisamy
Pembantu Tadbir (P/O)
12
Zuraidah Binti Abu
Pembantu Tadbir (P/0)
13
Saifatul Nor zaimah Binti Rahmat
Pembantu Tadbir ( Kewangan)
14
Mohd Fadel Bin Karha
Pembantu Operasi

Bahagian Pengurusan Tanah

No
Nama/Jawatan
1
Muhammad Ridzwan Yap Bin Abdullah
Ketua Penolong Pegawai Daerah

Unit Penguatkuasaan & Hasil

No
Nama/Jawatan
1
Muhammad Naimmuddin Bin Muhamad Nasib
Penolong Pegawai Daerah
2
Ab. Rahman Bin Hj. Ali
Penolong Pegawai Tanah Kanan
3
Akhbar Bin Arshad
Penolong Pegawai Tanah
4
Mohd Nasri Bin Husin
Penolong Pegawai Tanah
5
Noramry Bin Abas
Penolong Pegawai Tanah
6
Dzulqarnain Bin Dolmat
Penolong Akauntan
7
Shareha Binti Mokhtar
Penolong Akauntan
8
Anidah Binti Talib
Penolong Akauntan
9
Azlinah Binti Mohamed Aris
Penolong Akauntan
10
Mohd Safri Bin Mohd Yusof
Penolong Akauntan
11
Rodhiah Binti Mad Salih
Penolong Akauntan
12
Siti Nur Fatihah Binti Othman
Penolong Akauntan
13
KOSONG
Pembantu Tadbir (Kewangan)
14
Azlina Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Kewangan) * Penempatan di RTC Sg.Rambai
15
Nurhasliza Binti Karim
Pembantu Tadbir (Kewangan)
16
Roshimarzaliza Binti Rahim
Pembantu Tadbir (Kewangan)
17
Kosong
Pembantu Tadbir (Kewangan)
18
Mohd Nazri Bin Ibrahim
Pembantu Tadbir (P/O)
19
Nurul Azura Binti Abd Ghaffar
Pembantu Tadbir (P/O) Kontrak
20
Kamaruddin Bin Sehad
Pembantu Operasi
21
Muhammad Husaini Bin Ibrahim
Penghantar Notis
22
Sharol Bin Salim
Penghantar Notis
23
Marzuki Bin Abdul Malik
Pembantu Operasi
24
Kosong
Pembantu Awam

Unit Pembangunan Tanah & Pelupusan

No
Nama/Jawatan
1
Norzilawati Binti Abu Bakar @ Ibrahim
Penolong Pegawai Daerah
2
Mohd Fadzly Azizi Bin Suludin
Penolong Pegawai Tanah
3
Azman Bin Ali
Penolong Pegawai Tanah
4
Nazarruddin Bin Md Daib
Penolong Pegawai Tanah
5
Yusoff Bin Mohamed
Penolong Pegawai Tanah
6
Mohd Izzat Bin Mustafa
Penolong Pegawai Tanah
7
Muhammad Nurulnaim Bin Jamaludin
Penolong Pegawai Tanah
8
Aqil Bin Jamil
Penolong Pegawai Tanah
9
Norman Bin Baba
Penolong Pegawai Tanah
10
Latiffah Binti Adam
Pembantu Tadbir (Kanan)
11
Omar Bin Saleh
Pembantu Tadbir (P/O)
12
Nurazlina Binti Mohd Rasip
Pembantu Tadbir (P/O)
13
Norpizah Binti Md Shah
Pembantu Tadbir (P/O)
14
Azizah Binti Ramlan
Pelukis Pelan
15
Noor Azmin Bin Nordin
Pelukis Pelan
16
Siti Rohani Binti Mohamad Ali
Pembantu Tadbir (P/O)
17
KOSONG
Pembantu Tadbir (P/O)
18
Norzilawati Binti Abd Rahman
Pembantu Tadbir (P/O)
19
Maznizah Binti Samah
Pembantu Tadbir (P/O)
20
Helmy Bin Ismail
Pembantu Tadbir (P/O)
21
Husna Izzati Binti Jaafar
Pembantu Tadbir (P/O)
22
Izza Nabilah Binti Mohd Rozin
Pembantu Tadbir (P/O)
23
Nor Azizi Bin Johan
Penghantar Notis
24
Radzi Bin Abu
Penghantar Notis
25
KOSONG
Pembantu Operasi
26
Mohd Aris Bin Abdullah
Pembantu Operasi
27
Norshamrin Bin Atan
Pembantu Awam
28
Kosong
Pembantu Awam
29
Kosong
Pembantu Awam

Unit Pendaftaran

No
Nama/Jawatan
1
Siti Akmaliah Binti Mohamed Yazid
Penolong Pegawai Daerah
2
Mohd Samsir Bin Md Dom
Penolong Pegawai Tadbir
3
Norsiah Binti Salam
Pembantu Tadbir (P/O)
4
Siti Rokiah Binti Rayhan Ali
Pembantu Tadbir (P/O)
5
Norzaida Binti Mokhtar
Pembantu Tadbir (P/O)
6
Mohd Alhafiz Bin Abdullah
Pembantu Tadbir (P/O)
7
Fitri Bin Ishak
Pembantu Tadbir (P/O)
8
KOSONG
Pembantu Tadbir (P/O)
9
Naziah Binti Nordin
Pembantu Tadbir (P/O)
10
Mohd Muadzam Shah Bin Musa
Penghantar Notis
11
Abd Rashid Bin Md Yusof
Pembantu Operasi
12
KOSONG
Penghantar Notis
13
Anuar Bin Selah
Pekerja Am

Perundangan

No
Nama/Jawatan
1
Masura bt Kasim Khan
Penolong Pegawai Undang-undang
2
Selly Suhana Binti Md Ali
Pembantu Tadbir (P/O)
UMUM    DIREKTORI PEGAWAI   PETA LOKASI